اگر به نگهداری از ظروف ملیله خود علاقه مند هستید این مطلب را از دست ندهید

آیا می دانید با یک تیر می توان سه نشان را زد
جولای 13, 2019
آیا می دانید بدن ما به نقره نیاز دارد ؟
نوامبر 6, 2019
نمایش همه

اگر به نگهداری از ظروف ملیله خود علاقه مند هستید این مطلب را از دست ندهید

بازدیدها: 1066

نگهداری ظروف ملیله

ظروف زیبای ملیله پس از تولید در مرحله نهایی داخل وان لاک شده و سپس قطعات داخل کوره رفته و تا۱۰۰درجه سانتیگراد حرارت داده می شوند لذا به راحتی خش بر روی قطعات ملیله ایجاد نمی شود.همچنین ظروف پس از استفاده کردن و شستشو تغییر رنگ نمی دهند و ظروف حالت چسبندگی نخواهند داشت. لذا آثار هنری ملیله سازی شده قابل شستشو می باشند و برای سیاه شدن آن دو سال ضمانت دارند که سیاه نشوند.
ظروف ملیله فقط برای تزیینات استفاده نمی شوند بلکه برای استفاده در میهمانی ها و پذیرایی ها استفاده می شود و در موارد فراوانی برای جهیزیه نوعروسان خریداری می شود.

بعضی از نوعروسان و حتی دیگر خانواده ها به جهت استفاده از ملیله و عدم نگرانی از شکستن و خراب شدن آنها در میهمانی ها از ظروف ملیله استفاده می کنند از کاسه آجیل خوری ، شیرینی خوری ،اردو خوری تا سینی و میوه خوری و غیره از ظروف ملیله استفاده می کنند. بسیاری از خوش سلیقه ها نیز برای هدیه به عزیزانشان ظروف ملیله خریداری می کنند.

نگران شستشوی محصولات ملیله آنلاین نباشید

برای شستشوی ظروف ملیله بایستی با آب سرد و مایع ظرف شویی شسته شوند.ولی توصیه می شود مواد اسیدی به ظروف ریخته نشود و در صورت ریختن چایی فورا شسته شود.

به هر حال با توجه به کیفیت محصولات مرغوب سایت ملیله آنلاین نگران شستشوی محصولات ملیله آنلاین نباشید.

همچنین از فشار غیرمتعارف به ظروف ملیله سازی شده خودداری شود. در این صورت تا سالیان متمادی ظروف ملیله قابل استفاده خواهند بود و هیچ مشکلی برای انها ایجاد نمی شود.

 

1 دیدگاه

  1. مهدی گفت:

    مطلب بسیار مفیدی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *