خرید صنایع دستی ایرانی یعنی یک تیر و دو نشان

داستان تشکیل ملیله آنلاین
تیر ۲۲, ۱۳۹۸
اگر به نگهداری از ظروف ملیله خود علاقه مند هستید این مطلب را از دست ندهید
تیر ۲۲, ۱۳۹۸
نمایش همه

خرید صنایع دستی ایرانی یعنی یک تیر و دو نشان

خرید صنایع دستی ایرانی یعنی یک تیر و دو نشان
در هر زمینه ای که دولت بخواهد اشتغال پایدار ایجاد کند نیاز به برنامه ریزی دقیق، تنظیم بودجه سالانه و روال قانونی خاصی می باشد که بسیار نیز زمان بر و در بعضی مواقع غیرممکن خواهد بود. ولی اگر اشتغال توسط بخش خصوصی انجام شود و توسط دولت حمایت و نظارت شود به غیر از اینکه هزینه ای برای دولت ندارد بخش خصوصی نیز توانمند می شود و بصورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال پایدار ایجاد می شود .
یکی از مهم ترین حوزه هایی که بسیار جدی می تواند به بحث اشتغال کمک کند، حوزه تولید آثار هنری صنایع دستی می باشد. ولی وقتی می تواند اشتغال پایدار از این طریق انجام شود که از تولید حمایت شود که از جمله جلوگیری از قاچاق کالا، اعطای وام به هنرمندان، جلوگیری از توزیع اجناس تقلبی و مخصوصا خرید هموطنان از صنایع دستی ایرانی می باشد.
در بین همه گزینه ها مهم ترین اتفاقی که بسیار در اشتغال موثر است و حتی می تواند تاثیر گزینه های دیگر را نیز کمرنگ کند و بسیار مثمر ثمر است خرید هم وطنان خوب ایرانی است که با یک تیر دو نشان می زنند اولا با خرید صنایع دستی مرغوب و اعلای ایرانی برای فرزندان ایرانی اشتغال ایجاد می کنند و ثانیا با خرید آثار هنری، خرید اجناس هنری در بین خانواده های ایرانی نهادینه می شود.
ما از طریق سایت ملیله آنلاین به صورت تخصصی و ویژه به یکی از رشته های زیبا و مهم صنایع دستی که ملیله سازی است شما را در خرید آثار هنری ملیله سازی شده توسط هنرمندان نخبه اصفهانی کمک و مشاوره می دهیم . برای مشاوره و دیدن آثار زیبای ملیله اینجا را کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *