آیا می دانید با یک تیر می توان سه نشان را زد

راه اندازی سایت تخصصی ملیله کاری
جولای 13, 2019
اگر به نگهداری از ظروف ملیله خود علاقه مند هستید این مطلب را از دست ندهید
جولای 13, 2019
نمایش همه

آیا می دانید با یک تیر می توان سه نشان را زد

بازدیدها: 167

 با یک تیر سه نشان را بزنید
در هر زمینه ای که دولت بخواهد اشتغال پایدار ایجاد کند نیاز به برنامه ریزی دقیق، تنظیم بودجه سالانه و روال قانونی خاصی می باشد که بسیار نیز زمان بر و در بعضی مواقع غیرممکن خواهد بود.

ولی اگر اشتغال توسط بخش خصوصی انجام شود و توسط دولت حمایت و نظارت شود به غیر از اینکه هزینه ای برای دولت ندارد بخش خصوصی نیز توانمند می شود و بصورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال پایدار ایجاد می شود .
یکی از مهم ترین حوزه هایی که بسیار جدی می تواند به بحث اشتغال کمک کند، حوزه تولید آثار هنری صنایع دستی می باشد. ولی وقتی می تواند اشتغال پایدار از این طریق انجام شود که از تولید حمایت شود که از جمله جلوگیری از قاچاق کالا، اعطای وام به هنرمندان، جلوگیری از توزیع اجناس تقلبی و مخصوصا خرید هموطنان از صنایع دستی ایرانی می باشد.

یک تیر و سه نشان
در بین همه گزینه ها مهم ترین اتفاقی که بسیار در اشتغال موثر است و حتی می تواند تاثیر گزینه های دیگر را نیز کمرنگ کند و بسیار مثمر ثمر است خرید هموطنان خوب ایرانی است که با یک تیر سه نشان می زنند اولا با خرید صنایع دستی مرغوب و اعلای ایرانی برای فرزندان ایرانی اشتغال ایجاد می کنند و بیکاری بین جوانان کمتر می شود و ثانیا با خرید آثار هنری، خرید اجناس هنری در بین خانواده های ایرانی نهادینه می شود و هنرهایی که در معرض نابودی است از فراموش شدن و نابود شدن آنها جلوگیری می شود ثالثا واردات صنایع دستی چینی به کشور کمتر می شود و زحمات هنرمندان ایرانی ارج نهاده می شود.
ما از طریق سایت ملیله آنلاین به صورت تخصصی و ویژه به یکی از رشته های زیبا و مهم صنایع دستی که ملیله کاری است شما را در خرید آثار هنری ملیله سازی شده توسط هنرمندان نخبه اصفهانی کمک و مشاوره می دهیم . پیشنهاد ما خرید صنایع دستی ایرانی و از متخصص است.

لطفا از سایت ملیله آنلاین و محصولات ملیله دیدن فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *